fbpx
Webmaster

Wordpress Tema Adı Bulma

Wordpress sitelerin kullandığı temaların adını öğrenmek için kullanabileceğiniz web siteleri

Wordpress Tema Adı Bulma, Günümüzde en çok kullanılan web site yönetim paneli olan wordpress için beğendiğiniz binlerce tema arasından site adresi ile bulmanızı sağlayacaktır. arama motorlarında gezerken ziyaret ettiğiniz web sitelerden birinin temasını beğenmiş olabilir ve kullanmak isteyebilirsiniz.

Aşağıda verdiğim iki farklı siteden istediğinizi kullanarak wordpress kullanan herhangi bir sitenin kullandığı temayı ve kullandığı eklentileri listeleyebilirsiniz.

WP Theme Dedector

yukarıdaki siteye giriş yaptığınızda karşınıza çıkan Site to check kısmına temasını öğrenmek istediğiniz web sitesinin adresini girerek hem kullandığı temayı hem de kullandığı eklentileri öğrenebilirsiniz

Wordpress Tema Adı Bulma

Öğrenemeyeceğiniz bazı durumlar vardır, tema özel yapım ise veya tema bilgileri gizlendiyse bu bilgilere ulaşamayabilirsiniz.

Codeinwp

Yukarıda adresini verdiğim siteye de aynı şekilde giriş yaparak istediğiniz bir site adresini girdiğiniz takdirde eğer özel yapım veya bilgileri gizlenmediyse tema adını öğrenebilirsiniz.

Doğuhan Subaşı

20 Yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum ve şuan İstanbul Medipol Üniversitesi'nde Ameliyathane Bölümünü Okuyorum. 14 Yaşımdan beri Grafik tasarım, video tasarım, web arayüz tasarım ve makale yazarlığı alanları ile ilgileniyorum aynı zamanda webmasterlik ile de ilgileniyorum. şimdiye kadar e-ticaret,haber sitesi,blog,ajans ve daha fazlası deneyimlerim oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu