fbpx

Video Tasarım Hizmeti

Dünyamızda son zamanlarda gelişen iletişim aracı olan videolar şuanda lider konumda. yazı okumaya göre karşılaştırıldığında görüntüleri zihnimizde kaydetmek ve birşeyi canlandırıp somut hale getirmek videolarla daha kolay.  1895 yılından beri devam eden video kayıt ve videolarla sunumlar günümüze kadar gelmiştir.

Peki olay sadece video çekmekten mi ibaret? hayır tabikide, ilgi çekmenin ve istenilenin izleyiciye vermenin en önemli noktalarından biri ise kayıt aşamasından sonraki video düzenleme işlemleridir. videolar markanızı, ürününüzü, veya popüleritenizi arttırmaya yönelik özel tasarlanarak günümüz çağına ayak uydurulabilir.

Doğuhan Subaşı Video Tasarım’da Nasıl Yardımcı Oluyor?

Doğuhan Subaşı 2014 yılından beri dijital tasarım alanında en çok tercih edilen profesyonellerin tercihi olan adobe ürünlerinden adobe premiere ve adobe after effects ile iç içe ve bir çok firma,kişiyle çalışmıştır.

firmanız veya şahsınıza ait bir video tasarım ihtiyacına a’dan z’ye tüm tasarım ihtiyaçlarınızda yardımcı olabilmenin yanı sıra sadece video tasarım değil video pazarlama işlemlerinizde de yardımcı olmaktayım.

Eğer benimle çalışmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formu veya direkt whatsapp bağlantısıyla ulaşabilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu