fbpx

Grafik Tasarım Hizmeti

Markanızın göze hitabı sizin için önemliyse neden grafik tasarım hizmeti‘ne ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Sektör farketmeksizin müşterilerinizin güvenini önce görsellik sonra iletişim ile kazanmalısınız. bunu sağlayan başlı başına gelen faktörler ise; Logo tasarımı, konsept tasarımı, renk seçimleri, tercih ediyorsanız web sitenizin tasarımı, sosyal medya tasarımlarınız, kartvizit tasarımı, katolog tasarımı gibi müşterilerinizin sizi tanımasına yardımcı olan baş faktörlerdir.

firmanızın tasarımlarının yapılmasından önce sektöre özel algı stratejileri kullanılarak tercih edilen renk seçimleri ve ardından akılda kalıcılık ön plana çıkarılarak logoda tercih edilecek ayrıntılar uzun vadeli sektör rekabetinizde kimliğiniz olacaktır.

Bütün bunları planlayacak ve hayata geçirecek bir grafik tasarımcısı olması gerekiyor. bunun için en iyi tercihi yapmalısınız.

Doğuhan Subaşı Grafik Tasarım Hizmeti’nde Nasıl Yardımcı Oluyor?

Doğuhan Subaşı 2014 yılından beri dijital tasarım alanında en çok tercih edilen, profesyonellerin tercihi olan adobe ürünlerinden adobe photoshop ve adobe Illustrator ile iç içe ve bir çok firma,kişiyle çalışmanın yanı sıra T.C. bakanlığıyla da çalışmıştır.

firmanız veya şahsınıza ait bir tasarım ihtiyacına a’dan z’ye tüm tasarım ihtiyaçlarınızda yardımcı olabilmenin yanı sıra sadece tasarım değil tamamen kurumsal kimlik tasarımınızı yürütebilmekteyim.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu